0 ks 0.00 €

Zázračný peptid Matrixyl 3000 a jeho účinky na pleť

11/07/2017

 

Zázračný peptid Matrixyl 3000 a jeho účinky na pleť

 

 

Peptidy sú organické molekuly a vznikajú vzájomnou reakciou molekúl aminokyselín.  

Peptidy sú prospešné pre našu kožu, dávajú impulz, že tkanivo je poškodené a treba ho regenerovať a vytvoriť nový kolagén.  Kolagén tvorí až 70% hmoty bielkovín kože a po 25 roku ženy sa tvorba kolagénu znižuje a vo vyššom veku sa zastavuje.  Preto využitím prípravkov, ktoré obsahujú peptidy ho dokážeme prinavrátiť do pokožky.

Dermo Kozmetika ABSOLUTE CARE s peptidom Matrixyl 3000

 

Matrixyl 3000 a jeho účinky

 

Matrixyl 3000 je najúčinnejší peptid na trhu a pozostáva z dvoch peptidov palmitoyl-tripeptide and palmitoyl-oligopeptide. Tieto dva účinné peptidy pôsobia synergicky. Napodobňujú poškodený kolagén a tým dávajú signál pokožke vytvoriť viac kolagénu  ako aj elastínu. Matrixyl 3000 je klasifikovaný na dlhodobý anti-aging účinok a účinkuje pomaly.  

 

Kolagén poskytuje pevnosť a štruktúru a hrá dôležitú úlohu v procese liečenia a obnove kože. Je zodpovedný za tvorbu nových kožných buniek. Elastín dodáva pokožke mladý a zdravý vzhľad. Jeho hlavnou úlohou je, aby tkanivá boli elastické.

 

Účinky  Matrixyl 3000:

- zvyšuje tvorbu kolagénu

- podporuje tvorbu elastínu

- výrazne znižuje hlboké vrásky

- účinné bojuje s mimickými vráskami

- zlepšuje jednotný tón pleti

 

Rada Dermo Cosmetics Plants Stems Cells (Dermo Kozmetika - rastlinné kmeňové bunky) obsahuje okrem Matrixyl 3000 a rastlinných kmeňových buniek PhytoCellTecTM aj iné účinné aktívne látky od popredných svetových laboratórií .

CHRONODYN TM - poskytuje energiu pleťovým bunkám

CHROMOCARE TM - pre žiarivý efekt pleti

RENOVAGE TM -obnovuje pevnosť a elasticitu pokožky

 

 

Rada je vytvorená pomocou prírodných ingrediencií a bez použitia parabénov, propylénglykolu, minerálnych olejov, S.L.S, petrolatum ...

 

Viac informácií ohľadne aktívnych zložiek a rastlinných kmeňových buniek nájdete TU:Zatiaľ nebol vložený žiaden komentár.


 
 


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM