0 ks 0.00 €

Viete prečo je dobré používať nočný krém?

22/11/2016

 

 Viete prečo je dobré používať nočný krém?

 

Každý deň sa musí naša pleť vysporiadať zo stresom a škodlivými vplyvmi vonkajšieho prostredia.  Žiaľ naša pleť na základe týchto nežiaducich vplyvov stráca svoju elasticitu a pevnosť, čo žiadnu z nás určite nepoteší. Ďalšie faktory, ktoré ovplyvňujú kvalitu našej pleti sú: vek, genetické faktory, životospráva, výkyvy teploty, náš životný štýl, atď.

 

Nočný krém a jeho význam pre pleť

 

Naša pleť má rozdielne potreby cez deň a v noci. Cez noc sa naša pleť snaží regenerovať a cez deň naša pleť bojuje proti nepriaznivými vplyvmi prostredia ako je slnečné žiarenie, smog, poveternostné vplyvy, výkyvy teploty, atď.. Samozrejme aj stres má vplyv na kvalitu našej pokožky.  Všetky dôležité živiny, ktoré naša pleť potrebuje sa  najlepšie absorbujú počas spánku.  Preto sa odporúča používať nočný krém pred spaním,  a tým  pomáhame obnoviť, vyživiť a hydratovať našu pleť.  Pri používaní nočného krému je však dôležitý dostatok času na jeho vstrebanie. Najlepšie je počkať asi tak polhodinu predtým než pôjdeme spať, aby sa lepšie vstrebal do našej pokožky a nie do vankúša.

 

Rozdiel medzi denným a nočným krémom je aj v tom, že nočné krémy sú väčšinou hutnejšie a sú plné výživových látok. Denné krémy väčšinou obsahujú SPF faktor. SPF faktor je cez noc nepotrebný a zbytočné by pleť zaťažoval.

 

 

Výhody používania nočného krému

 

Výhod používania nočného krému je viacero. Nočný krém nielenže vyživuje a obnovuje našu pokožku, ale zároveň aj ošetruje vrásky, akné, starecké škvrny, podporuje jednoliatosť pleti v dôsledku rozdielnej pigmentácií  pokožky,  upokojuje pokožku, podporuje tvorbu kolagénu a elasticity. Okrem toho, že nočný krém pleť hydratuje, zároveň obsahuje úžasné anti-aging vlastnosti (proti starnutiu pleti).

 

Pre zdravú a mladistvú pleť sú dôležité aj vitamíny a to hlavne vitamín C a E . Vitamín C nájdete obsiahnutý aj v Nočnom kréme s vitamínom C a s minerálmi z Mŕtveho mora zn. ABSOLUTE CARE v ponuke na  www.kozmetikaprekrasu.sk

 

Antioxidanty majú veľký význam pri ochrane pokožky a to pred pôsobením  voľných radikálov a tým zabraňujú predčasnému starnutiu.

 

Nočný krém s Vitamínom C - Anti-Aging kolekcia starostlivosti o pleť

 

Chráni pleť pred škodlivými vplyvmi prostredia a zameriava sa na zlepšenie vzhľadu pleti. Tento nočný krém obsahuje vysokú koncentráciu vitamínu C.  Vitamín C je nevyhnutný pre tvorbu kolagénu, zachovávaniu elasticity, zmierňuje poškodenie buniek pred voľnými radikálmi a hlavne spomaľuje proces starnutiu pokožky.

Nočný krém s vitamínom C 

Tento nočný krém s vitamínom C je obohatený o hydratačné zložky: bambucké maslo, mandľový olej, extrakt z pšeničných klíčkov, minerály z  Mŕtveho mora a rad upokojujúcich zložiek.

 

 

Energizujúci nočný krém s technológiou rastlinných kmeňových buniek

 

Obsahuje aktívnu zložku proti starnutiu  Matrixyl ™ 3000  s jedinečnou schopnosťou výrazne znížiť hĺbku vrások a Chronodyn ™, ktorý stimuluje kožnú vitalitu a energiu,spevňuje pleť a znižuje znaky únavy. Krém je obohatený o mandľový olej, jojóbový olej, olivový olej, sacha inchi olej a rad ďalších zložiek.  Krém zanecháva pleť krásnu a zdravú.  

Krém je  založený na prírodných zložkách BEZ POUŽITIA:

     - parabénov

     - propylén glykolu

     - minerálnych olejov

     - petrolatum

     - silikónov

     - S.L.S/S.L.E.S

  Energizujúci nočný krém s technológiou rastlinné kmeňové bunkyZatiaľ nebol vložený žiaden komentár.


 
 


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM