0 ks 0.00 €

 

 

Pleťová a Telová Kozmetika z Izraela  - Absolute Care

 

 

B4U vyrába širokú škálu kozmetických výrobkov. V portfóliu sa nachádzajú produkty zamerané na starostlivosť o pleť s anti-aging efektom, Ecocert certifikovaná prírodná kozmetika, luxusné produkty z Mŕtveho mora, produkty z rady telovej kozmetiky a mnoho viac.  Spoločnosť ponúka kozmetiku pod značkami ako  ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, DANIELLE LAROCHE, ORGANIX COSMETIX, ORGANIC OCEAN.

B4U si zakladá na využívaní najnovších špičkových technológií a najnovších trendov vo svojich kozmetických výrobkov. Spoločnosť je odborníkom na medzinárodnú reguláciu kozmetiky. Každý výrobok je v súlade s medzinárodným regulačným systémom a jeho zariadenia sú v súlade so všetkými platnými normami (napr. GMP, ISO 9001:2008, ISO 22716:2007 and ISO 14001:2004). História firmy je tvorená štyrmi generáciami, ktoré sú spojené so svetom  kozmetiky. Joseph Hailperin založil parfumériu v roku 1940 v Tel Avive, Izraeli a neskôr založil spoločnosť s dvoma partnermi, ktorá vyrábala kozmetiku a zároveň importovala kozmetické značky ako Dior, Sally Hansan a Lancaster do Izraela.  V roku 2005 sa zmenila len na spoločnosť vyrábajúca kozmetické produkty a začali exportovať kozmetiku do celého sveta.

 

 

absolute care - kozmetikaprekrasu.sk

 

Radi Vám predstavujeme  kozmetickú produktovú radu Absolute Care od izraelského výrobcu B.4.U Ltd.

Absolute Care je zameraná na starostlivosť o pleť a vylepšenie jej stavu. Cieľom je zabezpečiť krásnu, zdravú a vitálnu pleť a dokonalú starostlivosť o Vašej telo a zmysly.

V ponuke nájdete Dermo Kozmetiku s technológiou PhytoCellTec TM  -ide o švajčiarskú modernú technológiu na ochranu pleťových buniek a Pleťovú Kozmetiku z kolekcie anti-aging starostlivosti o pleť. Viac informácií nájdete TU.

Zároveň v ponuke nájdete aj Telovú kozmetiku z Mŕtveho mora a s krásnou vôňou manga. Viac informácií nájdete TU.

 

Cíťte sa jedinečne a zažite krásu bez hraníc s pleťovou a telovou kozmetikou Absolute Care.

Výrobky nie sú testované na zvieratách.

 

 

  ECO CertGMPnetestované na zvieratách

Výrobca má nasledovné certifikáty:

  • Ecocert
  • GMP according to the new European regulations.
  • ISO-14001: 2004
  • ISO 22716: 2007
  • ISO 9001: 2008
  • ISO 13485: 2003
  • Good Quality Mark for Dead Sea Products

certifikat kozmetika pre krasu

certifikat kozmetika pre krasu

certifikat kozmetika pre krasu

certifikat kozmetika pre krasu

 


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM